Son güncellenme tarihi: 03 Ağustos 2021

çocuk sağlığı ve hastalıkları tıbbi birim kapak fotoğrafı esmer bir bebeğe aşı yapılıyor çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı tarafından

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın tam sağlıklı bireyler olarak büyümesi için hekim-anne işbirliği kapsamında çalışıyoruz.
dahiliye tıbbi birim kapak fotoğrafı dahiliye uzmanı adam hasta kadının tansiyonunu ölçüyor

Dahiliye (İç Hastalıklar)

Ateşli hastalıklardan, metabolik rahatsızlıklara kadar tüm iç hastalıklara ve sorunlara çözüm üretmek için yanınızdayız.
kardiyoloji tıbbi birim kapak fotoğrafı kardiyoloji uzmanı erkek hastasının kalbini steteskopla dinliyor

Kardiyoloji

Kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında donanım ve altyapı ile hizmet veriyoruz.
üroloji tıbbi birimi kapak fotoğrafı üroloji doktoru erkek hastasının böbreklerini elle muayene ediyor

Üroloji

Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri için deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
ortopedi tıbbi birim kapak fotoğrafı özkaya tıp merkezi kemik dansimetre cihazı

Ortopedi ve Travmatoloji

Kas, tendon ve eklem ameliyatlarından; kıkırdak, kemik ve tendon tedavilerine kadar tüm ortopedik ve travmatolojik hizmetleri sağlıyoruz.
nöroloji tıbbi birim kapak fotoğrafı özkaya tıp merkezi cp ünitesi

Nöroloji

Sinir sistemi hastalıklarının teşhis, tedavi ve takibi ile ilgili hizmetler için alanında uzman Nöroloji hekimlerimizle sizlerin yanındayız.
ortodonti tıbbi birim kapak fotoğrafı ortodontist hastasının panoramik diş röntgenine bakıyor

Ağız ve Diş Sağlığı (Ortodonti)

Diş hekimliği alanında günümüz şartlarında gerçekleştirilen birçok tedavi yöntemini hastalarımıza en iyi şartlarda sunuyoruz.
radyoloji tıbbi birimi kapak fotoğrafı radyoloji uzmanı hastasının akciğer röntgenini inceliyor

Radyoloji

Hastanemizde modern radyoloji kapsamındaki bütün görüntüleme hizmetleri uzman personellerimiz tarafından sunulmaktadır.
kadın hastalıkları ve doğum tıbbi birimler kapak fotoğrafı hasta beyaz bornoz giymiş ve muayene öncesi hazırlık yapıyor kadın doğum uzmanı beyaz eldiven giyerek muayene hazırlığı yapıyor jinekolojik muayene nasıl yapılır

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Evli ya da bekar tüm kadınlara 6 ayda bir kadın doğum muayenesi yaparak, olası hastalıkların önlenmesi, erken tanı ve tedavi için çalışıyoruz.
psikoloji tıbbi birim kapak fotoğrafı pembe bluzlu hasta kadın psikolog doktoruna anlatıyor seans sırasında sarışın psikolog hastasının anlattıklarını dinliyor ve not alıyor

Psikoloji

Bireylerin sahip olduğu bilişsel süreçleri inceleyerek nasıl hissettiklerini anlayarak duygusal ve davranışsal rahatsızlıkların temeline iniyoruz.
fizik tedavi ve rehabilitasyon tıbbi birim kapak fotoğrafı ağzında maske olan erkek hasta yeşil çarşaf üzerine uzanmış fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı hastanın kolunu kaldırarak muayene ediyor

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Deneyimli ve eğitimli kadromuz, modern fizik tedavi ünitemizle çağdaş sağlık hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
genel cerrahi tıbbi birim kapak fotoğrafı özkaya tıp merkezi ameliyathane hasta uyandırma odası

Genel Cerrahi

Gastrointestinal cerrahiden, fıtık cerrahisine kadar tanı ve tedavide güncel yöntemler kullanarak size yardımcı oluyoruz.
psikiyatri tıbbi birimi kapak fotoğrafı psikiyatri uzmanı seans sırasında duygusal anlamda kötü olan hastasını sakinleştirmek için koluna dokunuyor

Psikiyatri

Psikolojik ve psikiyatrik desteğe ihtiyacı olan yetişkinlere, çift ve ailelere psikoterapi ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
göz hastalıkları tıbbi birimi kapak fotoğrafı bir göz hastalıkları uzmanı sarışın erkek hastasının gözünü son teknolojik cihazla inceliyor

Göz Hastalıkları

Tıp merkezimizde göz muayenelerini deneyimli doktorlarla en ileri muayene ve tetkik cihazları kullanılarak yapıyoruz.
hikmet karayel odası estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi tıbbi birimi kapak fotoğrafı özkaya tıp merkezi hikmet karayel muayene odası

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Kişilerin kaza, hastalık veya doğumsal anomaliler sonucunda oluşan şekil bozukluklarını ve yara izlerini en aza indirmek için çalışıyoruz.
kulak burun boğaz kbb kapak fotoğrafı bir kbb uzmanı erkek hastasının kulağının içini inceliyor

Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları

Muayeneleri endoskopik aletlerle yapıyor, çocuk ve erişkin hastaların kulak, burun ve boğaz sorunlarına endovizyon sistem destekli tedavi hizmeti veriyoruz.
gastroenteroloji tıbbi birimi kapak fotoğrafı iki doktor ayakta duruyor ve gastroenteroloji operasyonlarından birini uyguluyor

Gastroenteroloji

Sindirim sisteminin başlıca organlarında meydana gelebilecek hastalıklarının teşhisi, izlenmesi ve tedavisi ile ilgili hizmetler sunuyoruz.
dermatoloji tıbbi birim kapak fotoğrafı bir dermatolog kadın hastasının kolundaki beni büyüteçle inceliyor

Dermatoloji

Dermatoloji Kliniğimizde dermatolojik muayene, takip ve tedavileri üstün nitelikli bir ekiple ve modern teknolojik yöntemlerle yapıyoruz.
beyin ve sinir cerrahisi tıbbi birimler kapak fotoğrafı bir beyin ve sinir cerrahı elinde tuttuğu emar sonuçları inceliyor

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Toplumda yaygın görülen beyin ve sinir hastalıklarında başarı için tam donanımlı merkezimizle multidisipliner bir tedavi anlayışını benimsiyoruz.
endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları tıbbi birimi kapak fotoğrafı bir kadın hasta uzanmış gülümsüyor endokrinoloji uzmanı ultrason cihazıyla kadının boynunu inceliyor

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Kişinin iç salgı bezlerinin salgıladığı hormonların azlığı, fazlalığı; bu bezlerin tümörleri ve metabolizma hastalıkları ile yakından ilgileniyoruz.
sağlıklı beslenme ve diyet tıbbi birimi kapak fotoğrafı bir diyetisyen yaptığı sağlıklı beslenme listesini hastasına götsererek anlatıyor

Beslenme ve Diyet

Hastalıkların önlenmesi, var olan hastalıkların tedavi edilmesi için beslenme bilincinin oluşturulması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi amacıyla çalışıyoruz.
güzellik merkezi tıbbi birimler kapak fotoğrafı özkaya tıp merkezi güzellik merkezinin iç fotoğrafı

Güzellik Merkezi

Diyet tedavileri, akupunktur uygulaması, cilt bakımı, lazer epilasyon gibi hizmetler sunarak güzelliğinize güzellik katıyoruz.
sağlık raporu kapak fotoğrafı sağlık raporu yazan bir doktor

Sağlık Raporu

Tıp merkezimizde iş başvuruları ile spor, ehliyet ve vize başvuruları gibi gereklilikler durumlarında rapor veriyoruz.

Checkup

vip check up icon

VIP Detaylı Check Up

En kapsamlı ve en özel check up paketimizle laboratuvar tahlillerinizi ve radyolojik tetkiklerinizi mümkün olan en hızlı sürede sonuçlandırıyoruz.

ekonomik check up icon

Ekonomik Check Up

Ekonomik check up paketimizle yılda bir kez yaptırmanız gereken tetkikleri yaptırarak sağlıklı günlerinizden emin olmanızı sağlıyoruz.

kadın doğum check up icon

Kadın Doğum Check Up

40 yaş altı ve 40 yaş üstü olmak üzere sunduğumuz iki farklı paketle, kadın hastalarımıza erken teşhis ve tedavi imkanı sunuyoruz.

üroloji check up icon

Üroloji Check Up

40 yaş altı ve 40 yaş üstü olmak üzere sunduğumuz iki farklı paketle, erkek hastalarımıza erken teşhis ve tedavi imkanı sunuyoruz.

kardiyoloji check up icon

Kardiyoloji Check Up

Düzenli yaptıracağınız kardiyolojik check up ile oluşabilecek kalp rahatsızlıklarının önüne geçmeyi hedefliyoruz.

çocuk check up icon

Çocuk Check Up

Çocuklarınız için alabileceğiniz check up paketimizle geleceklerinin sağlıkla şekillendiğine emin oluyoruz.

Uzmanlara

Sorun

Özkaya Tıp Merkezi hekimlerine sağlığınızla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman hekim kadromuz en kısa sürede sorularınızı email yoluyla yanıtlayacaktır.