Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıbbi Birimimizde Verilen Hizmetler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıbbi Birimimizde Verilen Hizmetler

Son Güncelleme : 2022-06-14

Merkezimizin verdiği hizmetler, günümüz teknolojisinden yararlanarak sunulur. Bunun yanı sıra, kadınların ihtiyaç duyacağı bütün hizmetleri uzman kadromuzdan almanız da mümkündür. 
 
Hizmetlerimiz arasında kadın anatomisi ve üreme organı, adet döngüsüyle ilgili işlemler, kadında meme dokusunun yapısıyla alakalı işlemler, menopoz dönemiyle alakalı test ve tanı yöntemleri, üreme sağlığının korunması gibi bazı hizmetler sunulur. 
 
Kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili diğer hizmetler arasında hamilelik döneminde yapılan tanı işlemleri, genital bölge temizliği ile ilgili uygulamalar, adet kanamasının zamanlaması ve planlanması, yumurta günü belirlenmesi, kegel egzersizler de verilen hizmet ve bilgiler arasındadır. 
 
Hamile olan kadınlar başta olsa da, bekar, evli olan kadınlarında birçok sorununa çare bulunmaktadır. Bu nedenle, jinekolojik işlemler için gönül rahatlığıyla merkezimizden hizmet alabilirsiniz. En profesyonel yöntemler, kullanılan teknikler ve tedavi işlemleri, memnun kalınan sonuçlar doğurmaktadır. 
 
Örneğin, bebek yapmak isteyen çiftlerin bu sorununa çözüm bulacak yöntemler merkezimizde yer almaktadır. Bunun yanı sıra, adet düzensizliğinden kaynaklı günlük hayatı etkileyen problemler için de profesyonel çözümler sunulur. 
 
Uygulanan bu yöntemler ile birçok hastalığın öncesinde giderilmesi ya da doğabilecek hastalıkların tedavisinin erken teşhisle yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kadın hastalıkları tedavi yöntemleri, kadınların sosyal hayatını ve psikolojisini de olumlu etkilemektedir. Kısacası, gelişmiş tekniklerden ve cerrahi yöntemlerden hastalarımızı yararlandırmak için günümüz teknolojisiyle harikalar yaratmaktadır. 
 
Etiketler: