renk körlüğü testi 19. görsel yeşil üzerinde kırmızı 45 var

Renk Körlüğü Testi

Renk körlüğünün tespiti birçok yöntemle yapılabilir. İshihara testi olarak da bilinen renk körlüğü testi, en yaygın kullanılan tanı yöntemidir. Testi uygulamak bu sayfada yer alan testi çözebilirsiniz.

vücut kitle indeksi hesaplayıcı kapak görseli kiloya göre şişmanlık ve zayıflık hesaplayan bir terazi

Vücut Kitle İndeksi Hesaplayıcı

VKİ, matematiksel bir formül kullanılarak hesaplanır. Vücut kitle indeksi hesaplayıcı, kilogram cinsinden kilonuzu ve metre cinsinden boyunuzu girdiğinizde otomatik olarak vücut kitle indeksinizi hesaplayacaktır.

online işitme testi ardından duyma yetisinde problem olduğunu düşünen kadın işitme testi yaptırıyor

Online İşitme (Odyoloji) Testi

Ücretsiz online işitme testi, işitme zorluklarınızı tespit etmeyi hedeflemektedir. Ancak bu testi, tanısal bir işitme değerlendirmesi değildir. İşitme kaybınız olduğundan şüpheleniyorsanız, mutlaka KBB tıbbi birimimize başvurun.

Gebelik Hesaplama

Gebeliğiniz ile ilgili tahmini bilgileri, doğurma zamanınızı, bebeğinizin burcu ve cinsiyetini ne zaman öğreneceğinize dair tüm cevapları bu hesaplama bile alabilirsiniz.

yumurtlama dönemi hesaplama aracı ile yumurtlama dönemini hesap eden kadın takvimini elinde tutuyor

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Ortalama bir çift yaklaşık 5 veya 6 aylık bir süreç sonrasında gebelik beklemektedir. Kadının yumurtlama dönemi hesaplaması doğru yapılırsa ve bu süre zarfında düzenli cinsel birliktelik yaşanırsa, hamile kalma olasılığı artırılabilir.

Aşı Takvimi

Bebeğiniz hangi aşısını hangi zamanda olmalıdır? Özkaya Tıp Merkezi detaylı aşı takvimi ile bebeğinizin geleceği güvence altında!