preloader

Hakkımızda

Özkaya Tıp Merkezleri, Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi olarak 2 ayrı tıp merkezi ile Ankara’nın merkezi Kızılayda bulunur.

Uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü sağlık personelimiz, uluslararası standartlardaki sağlık hizmetimizi en kaliteli ve güvenilir biçimde sunmaktadır.

İlk kurulan merkezimiz olan Özel Özkaya Tıp Merkezi 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Tıp merkezlerimiz sağlık hizmetini toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede ve hızlı sunabilmek için gerekli iç mimari tasarıma ve donanıma sahiptir. 

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren uzman kadromuzla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi kendimize misyon edindik. Böylece, Türkiye’nin modern sağlık kurumları arasında yerimizi almayı başardık.

Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi, 2013 yılında daha çok hastaya hizmet verebilmek adına, aynı standartlarda olacak şekilde dizayn edilip İnkılap sokakta kurulmuştur. Müstakil bir binada 24 saat hizmet veren, son sistem tıbbi cihazlar ile donatılmış 2 adet genel, 1 adet lokal olacak şekilde toplam 3 ameliyathane salonumuz ile, siz değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Tıp merkezlerimizde kendi biriminde uzmanlaşmış toplamda 49 hekimimiz bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarından, Psikiyatri bölümüne; Anestezi ve Reanimasyon biriminden Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerine kadar hastanemizde birçok tıbbi birim vardır. 

Hastanemizde Radyoloji Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Tomografi, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Basit Hizmet Laboratuvarı, Getat Ünitesi, Odyoloji ve Saç Ekim Üniteleri bulunmaktadır.

Sizlere daha sağlıklı yarınlar sunabilmek için tüm hizmetlerimizi insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaç ve taleplerine karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için azimle çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Misyonumuz​

Misyonumuz, toplumun her kesiminden bireye yüksek kalitede sağlık hizmeti sunabilmek, sağlık sektöründe iş imkanları yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli ve sürdürülebilir gelişimini destekleyerek güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, bilimsel kurallara uygun, kaliteli sağlık hizmetini en üst düzeyde vermektir. Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirme prensibi ile Ankara’da sağlık hizmeti veren merkezler içinde referans tıp merkezi olmayı hedefliyoruz.

Başhekimimizin Mesajı

Tıbbi Birimlerimiz

Psikiyatri

Psikiyatri polikliniğimizde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler, bilimsel ve tıbbi temellere dayalı üretilmektedir.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin, beyincik, omurilikten çıkan kıp kol, bacak ve organlara dağılan sinir lifleri ile ilgili hastalıkların teşhisi ve tedavisi için birimimize bekliyoruz.

Dermatoloji

Dermatolojik muayene, takip ve tedavileri üstün nitelikli bir ekiple ve modern teknolojik yöntemlerle yapan Dermatoloji uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Başarımızın Ardındaki Uzman Doktorlarımız

etham-ozkaya-bashekim

Prof. Dr. Etem ÖZKAYA

Başhekim ve Mikrobiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Alper SANCAK

Gastroenteroloji

Dr. Erdener GÜLER

Başhekim Yardımcısı - Acil - Akupunktur - Mezoterapi Uzmanı

Dt. Nilgün Yazıcıgil

Ağız ve Diş Sağlığı

prof dr duran berker cemil

Doç. Dr. Duran Berker CEMİL

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. A. Murat Ergin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uz. Dr. Rabia Nevin YALÇINKAYA

Dahiliye

Uz. Dr. Nur KAYATÜRK

Dahiliye

yrd-doc-dr-z-seher-dagalp

Yrd. Doç. Dr. Seher DAĞALP

Dahiliye / Kardiyoloji Uzmanı

Doktorlarımızın Başarımları

Özkaya Tıp Merkezi hekimlerinin aldığı ödülleri inceleyebilirsiniz.

UZmanlarımıza

Sorun

Özkaya Tıp Merkezi hekimlerine sağlığınızla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman hekim kadromuz en kısa sürede sorularınızı email yoluyla yanıtlayacaktır.

Sağlıkla ilgili güncel gelişmelerden haberdar olun.

Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi, Ankara’nın en merkezi yeri olan Kızılay’da uzman doktorlarımızla, modern tıbbi cihazlarımızla ve güler yüzlü personelimizle sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 08.30 - 18.00
Salı: 08.30 - 18.00
Çarşamba: 08.30 - 18.00
Perşembe: 08.30 - 18.00
Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 08.30 - 13.00

© 2020, Tüm hakları saklıdır. Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri
Bu sitede yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Kesin tanı ve tedavi için uzman doktorlarımıza başvurunuz.

TurkishEnglishArabic