Kişisel Bilgiler
Doktor Adı Ahmet Hurşit İspir
Deneyim 11+ Yıl
Eğitim ve Öğretim
Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Deri ve Zührevi Hastalıkları
Çalışma Alanları Dermatoloji

Sosyal Medya

Biyografi

10 Mart 1985’te Gaziantep’te dünyaya gelen Ahmet Hurşit İspir, evli ve bir çocuk babasıdır. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden başarıyla mezun olmuştur.

2010 – 2014 seneleri içinde Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır.

2012 – 2014 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinden Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Eğitimini Önlisans Diploması ve Yüksek Onur Öğrencisi Belgesi ile tamamlamıştır.

2015 – 2018 süresi içinde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinden Uluslararası İlişkiler Lisans Eğitimini Lisans Diploması ve Yüksek Onur Öğrencisi Belgesi ile bitirmiştir.

2014 – 2017 yılları arasında Osmaniye Düziçi Devlet Hastanesinde mecburi hizmet görevini yerine getirmiştir. 2017 yılında Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesinde, eş durumu tayini ile Ankara’daki ilk görev yerine gelmiştir.

2017 – 2018 yılları içinde Özel Eryaman Hastanesi Dermatoloji kliniğinde ve donanımlı Kozmetoloji merkezinin tek sorumlusu ve uygulayıcısı olarak çalışmıştır.

2018 senesinde Ümitköy Ankara’daki Yelda Bice Terzioğlu Kliniğinde çalışmalarını sürdürmüştür. Yaşanılan maddi problemler üzerine kendi isteği üzerine ayrılmıştır. 

Mesleki ilgi alanları ve yetkinlikleri içinde kozmetik uygulamalar (Botox ve dolgu uygulamaları, Mezoterapi uygulamaları, Lazer uygulamaları, PDO ip uygulamaları, Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrasonografi (HIFU) uygulamaları), destrüktif dermatolojik uygulamalar (Kriyoterapi, Elektrokoter uygulamaları), majistral reçete yazımı (Özel formüllerle yazılıp hazırlatılan ilaç reçeteleri) ve fototerapi uygulamaları (UVA, PUVA, dar band UVB, lokalize fototerapi uygulamaları) yer almaktadır.